3D tisk plzeň

  • 3D tisk, modelování a rapid prototyping Plzeň
  • Tisk sérií i jednotlivých výtisků
  • Hotové objednávky zasíláme kdekoliv v Plzni
  • Průměrné dodání zakázky do 72 hodin

3D tisk v Plzni: Tiskneme pro vás rychle a na míru

Jste z Plzně? Ať potřebujete 3D tisk jednoho výrobku, nebo rovnou celou sérii o stovkách kusů, rádi se o to postaráme. Děláme 3D tisk, který je rychlý a výrazně šetří náklady – pro jednotlivce i velké firmy. Nevyhazujte peníze oknem za výrobu klasickými technologiemi, 3D tiskárna bleskově vytiskne stejně kvalitní produkt.

Doručení kdekoliv v Plzni

Objednávku vám do Plzně doručíme bez zbytečných prodlev. Zasíláme na kteroukoliv poštu a do stovek poboček Zásilkovny. Doba od objednávky po doručení trvá průměrně 72 hodin. Menší zakázky dodáváme do druhého dne.

Snížení nákladů

Ušetřete své firmě peníze a snižte náklady o desítky až stovky tisíc. Díly vytištěné na 3D tiskárně stojí mnohem méně než při výrobě vstřikováním plastů.

Prototyp jednoduše

Díky našemu rapid prototypingu je vytvoření prototypu hračka. Navrhneme ho i vytiskneme u nás, následně poputuje rovnou k vám do Plzně.

S čím vám pomůžeme

S 3D modelem se nemusíte trápit sami, vytvoříme ho za vás. Jen nám sdělte představu, dodejte skici nebo výkresy a o zbytek se postaráme. 

Jednotlivé kusy i celé série o tisících výtisků. Navíc si u nás pro 3D tisk můžete vybrat z celé řady materiálů a barev.

Výroba prototypů je geniální disciplína 3D tisku. Díky ní vytvoříme prototyp na míru vašim potřebám a navíc rychle. Proces máme od začátku do konce pod kontrolou, takže vám odpadají všechny starosti.

Postprocessing

Samotným 3D tiskem to nekončí. Rádi vám k sobě slepíme velké kusy, vytvoříme závity a odstraníme podpory. Výtisky také brousíme a lakujeme.

Potřebujete vytisknout velkou sérii výrobků, u kterých nerozhoduje použitý materiál, ale hlavně nízká cena? Takovou zakázku vám zhotovíme v režimu levného 3D tisku.

Konzultace ZDARMA

Nemusíte být odborníky na 3D tisk, od toho jsme tady my. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme vše, co vám na očích uvidíme.

Co se hodí vědět

Jak to probíhá ?

Jakmile si objednávku potvrdíme, žhavíme tiskárnu a tiskneme. Poté provedeme případné úpravy a hotový výrobek odešleme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu přímo do Plzně.

Jak budu platit?

Platba probíhá předem na bankovní účet.

Mohu 3D tisk reklamovat?

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám zašleme zpět. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Prasklý díl nebo součástku zdarma vyměníme.

Píšeme na blog

7 tipů na reklamní předměty

Taky jste si všimli? Reklamní předměty většiny firem jsou tak nějak… stejné a nudné. Obyčejné propisky ani samolepky s logem už nestačí – abyste zaujali,

více...

Rekordy 3D tisku

Jaké rozměry má největší objekt vytištěný 3D tiskárnou? A který je naopak nejmenší? Stejně jako jiné obory, i 3D tisk vede záznamy rekordů, a nutno

více...

e-mail: info@for3dtisk.cz

Tel.: 720 140 331

IČO: 07371578

DIČ : CZ9612011750

U Bechyňské dráhy 790/3

390 02 Tábor

Otevírací doba: 

Po – 8:00 – 16:00

Út – 8:00 – 16:00

St – 8:00 – 16:00

Čt – 8:00 – 16:00

Pá – 8:00 – 16:00