3D tisk
Olomouc

Zakázkový 3D tisk v Oloumouci. Dodání již do druhého dne. Konzultace zdarma. Dodáváme do celé ČR do stovek výdejních míst.

Pomocí 3D tisku zhmotníme Váš 3D model. Novodobá technologie 3D tisku dokáže znížit Vaše náklady na zlomek původní ceny.

3D tisk Olomouc

Zakázkový 3D tisk součástek, dekorací nebo reklamích předmětů. 3D tisk v Olomouci jednolivých dílů nebo série.

Cena 3D tisku

Na podkladech, které od Vás dostaneme, vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku přímo pro Vás do 4 hodin. Ceník 3D tisku.

Konzulace

Konzultace jsou v první hodině zcela zdarma. Jesliže potřebujete poradit ohledně 3D tisku, neváhejte nás kontaktovat

Naše poslední práce

Píšeme na blog

Výrobky z 3D tiskárny

Výrobky z 3D tiskárny

Výrobky z 3D tiskárny můžou zdokonalit Váš už tak skvělý domov. Máte 3D tiskárnu a momentálně se Vám válí v koutě a nevíte co tisknout ? Ten pocit naprosto znám. Donedávna jsem také nevěděl co si vytisknout jen tak pro sebe a čistě pro radost. Nic...

Dům z 3D tiskárny

Dům z 3D tiskárny

3D tisk si v poslední době získal spoustu podporovatelů jak v oblasti amatérského tisku, tak profesionálního. Dnes můžeme 3D tisk najít v průmyslu od automobilový po zdravotnický. Například ve zdravotnictví se používá k výrobě náhradních zubů nebo...

Nejčastější dotazy

Jaká je maximální velikost 3D tisku ?

Disponujeme tiskárnami s tiskovou plochou 300x300x400mm. Větší výtisky se k sobě lepí a pro větší pevnost se používá čepování. Následný spoj se případně brousí nebo je viditelný.

Nemám 3D model

Nemusíte mít strach. Podle fotky, skici nebo jednoduchého nákresu Vám vytvoříme model ušitý přesně na míru podle vašich představ. Případně můžete využít databáze, kde si můžete 3d model stáhnout zdarma nebo si ho vytvořit pomocí programů pro 3D tisk.

Co je možné vyrobit ?

V podstatě cokoliv, co je z plastu. Samozřejmě musíme ctít fyzikální zákony. Například atypické krabičky pro elektroniku, součástky, prototypy, krytky či různé dekorace a klíčenky.

Jak dlouho to trvá ?

3D tisk zabere několik minut až několik dní. Vše záleží na velikosti a složitosti modelu. Pro představu, objekt velikosti hrací kostky se tiskne cca 30 minut. Následně záleží na velikosti a počtu výtisků. Čas vždy upřesníme v nezávazné cenové kalkulaci.

Jakou používáte metodu 3D tisku ?

Disponujeme tiskárnami na principu FDM (nanášení vrstev roztaveného plastu).

Jaké používáte materiály ?

Materiály používáme PET-G, PLA, ASA, FLEX, POLYKARBONÁT A NYLON především od českých firem PRUSA Reasearch a Plasty Mladeč.