3D tisk ostrava

  • 3D tisk, modelování a rapid prototyping pro Ostravu
  • Tisk sérií i jednotlivých výrobků
  • Hotové zakázky zasíláme všude po Ostravě
  • Objednávky dodáváme průměrně do 72 hodin

Sháníte v Ostravě 3D tisk? Tiskneme i modelujeme rychle a na míru

Mějte svůj 3D výrobek nachystaný cobydup a zároveň výrazně ušetřete náklady. Děláme 3D tisk nejen pro Ostravany. Naše služby využívají zájemci o drobné zakázky, ale také podniky požadující stovky kusů součástek najednou. Nemusíte vyhazovat peníze oknem za výrobu klasickými technologiemi – 3D tiskárna bleskově vytiskne plnohodnotnou náhradu.

Doručení kdekoliv v Ostravě

Výrobek budete mít v Ostravě nachystaný bez zbytečného čekání. Objednávky zasíláme na kteroukoliv poštu a do stovek poboček Zásilkovny. Doba od objednávky po doručení trvá průměrně 72 hodin. Menší zakázky dodáváme do druhého dne.

Snížení nákladů

Ušetřete své firmě peníze a snižte náklady o desítky až stovky tisíc. Díly vytištěné na 3D tiskárně stojí mnohem méně než při výrobě vstřikováním plastů.

Prototyp jednoduše

Díky našemu rapid prototypingu je vytvoření prototypu hračka. Navrhneme ho i vytiskneme u nás, následně poputuje rovnou k vám do Ostravy.

S čím vám pomůžeme

S 3D modelem se nemusíte trápit sami, vytvoříme ho za vás. Jen nám sdělte představu, dodejte skici nebo výkresy a o zbytek se postaráme. 

Jednotlivé kusy i celé série o tisících výtisků. Navíc si u nás pro 3D tisk můžete vybrat z celé řady materiálů a barev.

Výroba prototypů je geniální disciplína 3D tisku. Díky ní vytvoříme prototyp na míru vašim potřebám a navíc rychle. Proces máme od začátku do konce pod kontrolou, takže vám odpadají všechny starosti.

Postprocessing

Samotným 3D tiskem to nekončí. Rádi vám k sobě slepíme velké kusy, vytvoříme závity a odstraníme podpory. Výtisky také brousíme a lakujeme.

Potřebujete vytisknout velkou sérii výrobků, u kterých nerozhoduje použitý materiál, ale hlavně nízká cena? Takovou zakázku vám zhotovíme v režimu levného 3D tisku.

Konzultace ZDARMA

Nemusíte být odborníky na 3D tisk, od toho jsme tady my. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme vše, co vám na očích uvidíme.

Co se hodí vědět

Jak to probíhá ?

Jakmile si objednávku potvrdíme, žhavíme tiskárnu a tiskneme. Poté provedeme případné úpravy a hotový výrobek odešleme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu přímo do Ostravy.

Jak budu platit?

Platba probíhá předem na bankovní účet.

Mohu 3D tisk reklamovat?

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám zašleme zpět. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Prasklý díl nebo součástku zdarma vyměníme.

Píšeme na blog

7 tipů na reklamní předměty

Taky jste si všimli? Reklamní předměty většiny firem jsou tak nějak… stejné a nudné. Obyčejné propisky ani samolepky s logem už nestačí – abyste zaujali,

více...

Rekordy 3D tisku

Jaké rozměry má největší objekt vytištěný 3D tiskárnou? A který je naopak nejmenší? Stejně jako jiné obory, i 3D tisk vede záznamy rekordů, a nutno

více...

e-mail: info@for3dtisk.cz

Tel.: 720 140 331

IČO: 07371578

DIČ : CZ9612011750

U Bechyňské dráhy 790/3

390 02 Tábor

Otevírací doba: 

Po – 8:00 – 16:00

Út – 8:00 – 16:00

St – 8:00 – 16:00

Čt – 8:00 – 16:00

Pá – 8:00 – 16:00