3D tisk brno

  • 3D tisk, modelování a rapid prototyping pro Brno
  • Tisk celých sérií i jednotlivých kusů
  • Hotové zakázky vám zašleme kamkoliv v Brně
  • Průměrné dodání do 72 hodin
Úvodní fotka

Jste z Brna a sháníte 3D tisk? Model i výtisk vám zhotovíme rychlostí blesku

Děláme 3D tisk na zakázku nejen pro Brňáky, který je rychlý a šetří náklady. Na naše služby sází jak jednotlivci, tak velké firmy. Proč vyhazovat peníze oknem za výrobu součástek běžným způsobem, když 3D tiskárna během chvilky vytiskne plnohodnotnou náhradu?

Dodání kamkoliv v Brně

Než se nadějete, budete mít svůj výtisk připravený v Brně. Zakázky zasíláme na kteroukoliv poštu a do stovek poboček Zásilkovny. Doba od objednávky po doručení trvá průměrně 3 dny. Menší zakázky dodáváme do druhého dne.

Snížení nákladů

Ušetřete své firmě peníze a snižte náklady o desítky až stovky tisíc. Díly vytištěné na 3D tiskárně stojí mnohem méně než při výrobě vstřikováním plastů.

Prototyp jednoduše

Díky našemu rapid prototypingu je vytvoření prototypu hračka. Navrhneme ho i vytiskneme u nás, následně poputuje rovnou k vám do Brna.

S čím vám pomůžeme

S 3D modelem se nemusíte trápit sami, vytvoříme ho za vás. Jen nám sdělte představu, dodejte skici nebo výkresy a o zbytek se postaráme. 

Jednotlivé kusy i celé série o tisících výtisků. Navíc si u nás pro 3D tisk můžete vybrat z celé řady materiálů a barev.

Výroba prototypů je geniální disciplína 3D tisku. Díky ní vytvoříme prototyp na míru vašim potřebám a navíc rychle. Proces máme od začátku do konce pod kontrolou, takže vám odpadají všechny starosti.

Postprocessing

Samotným 3D tiskem to nekončí. Rádi vám k sobě slepíme velké kusy, vytvoříme závity a odstraníme podpory. Výtisky také brousíme a lakujeme.

Potřebujete vytisknout velkou sérii výrobků, u kterých nerozhoduje použitý materiál, ale hlavně nízká cena? Takovou zakázku vám zhotovíme v režimu levného 3D tisku.

Konzultace ZDARMA

Nemusíte být odborníky na 3D tisk, od toho jsme tady my. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme vše, co vám na očích uvidíme.

Co se hodí vědět

Jak to probíhá ?

Jakmile si objednávku potvrdíme, žhavíme tiskárnu a tiskneme. Poté provedeme případné úpravy a hotový výrobek odešleme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu přímo do Brna.

Jak budu platit?

Platba probíhá předem na bankovní účet.

Mohu 3D tisk reklamovat?

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám zašleme zpět. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Prasklý díl nebo součástku zdarma vyměníme.

Píšeme na blog