3D tisk na zakázku

3D TISK BRNO

Kompletní služby v oblasti 3D tisku na zakázku. 100 výdejních míst zásilkovny v Brně nebo expresní dodání poštou. Nezávazná kalkulace do 4 hodin. Možnost dodání již do druhého dne. Sériová výroba stovky kusů nebo jednotlivých dílů. 

Pomůžeme Vám s realizací vašich cílů. U nás je 3D tisk na zakázku levný, rychlý a kvalitní. 

Cena 3D tisku

Do 4 hodin Vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci 3D tisku na zakázku. Cena tisku se odvíjí od velikosti, složitosti, materiálu nebo následné úpravě hotového výtisku.

3D Tisk Brno

Pomocí moderní technologie 3D tisku zhmotníme Váš model do skutečné podoby. Žádné drahé formy a vstřikování plastů. Zabýváme se sériovou výrobou i tiskem jednotlivých kusů.

Doprava

Výroba může začít ještě v tentýž den. Následně zakázku pečlivě zabalíme a odesíláme poštou nebo zásilkovnou. Možnost odběru v Brně ve 100 výdejních místech.

naše práce

Každá zakázka je jiná a my jsme rádi, že se na nás obracíte s originálními nápady a pomáháte nám neustále vylepšovat naše služby v oblasti 3D tisku.

Píšeme na blog

Kde se dá využít 3D tisk?

Kde se dá využít 3D tisk?

Pokud znáte technologii 3D tisku, možná jste přemýšleli, kde všude se dá využít tato zajímavá technologie? Inu, možností je skutečně mnoho, a stále přibývají. Kde se dá využít 3D tisk Technologie 3D tisku se začala využívat nejprve v průmyslu, a to díky poměrně finančně náročným zařízením. V dnešní době, kdy si 3D tiskárnu může pořídit každý domů, se však možnosti použití neuvěřitelně rozrostly. Je však třeba rozlišovat komerční a soukromé využití této technologie. Komerční využití pro...

Jak funguje 3D tisk

Jak funguje 3D tisk

Určitě jste o 3D tisku již někde slyšeli. Co se však pod touto technologií skrývá, a proč je tolik oblíbená nejenom v komerčním, ale také soukromém sektoru? Jak funguje 3D tisk Technologie současného světa jsou úžasné. Příkladem velmi populární technologie, která se mezi veřejnost rozšířila až v poslední době, je 3D tisk. Někteří ještě stále nevědí, co si vlastně pod tímto termínem představit. Jak to vlastně funguje, a proč si v této technologii najdete zalíbení i vy? Jednoduchý princip, který...

Nejčastější dotazy

Kolik to stojí ?

Cena se odvíjí od spotřeby materiálu, doby tisku, náročnosti tisku nebo následném post-procesingu. Každý model je unikátní a je potřeba jej individuálně posoudit. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci do 4 hodin.

Nemám 3D model

Nemusíte mít strach. Podle fotky, skici nebo jednoduchého nákresu Vám vytvoříme model ušitý přesně na míru podle vašich představ. Nabízíme možnost prototypování, kde následný model můžeme několikrát upravit a tisknout pro dokonalý výsledný produkt. 

Co je možné vyrobit ?

V podstatě všechno. 3D tisk je unikátní v tom, že je potřeba jen model a následný 3D tisk se o vše postará. Samozřejmě i ten má své limity. Dokážeme vytisknout například plastové součástky, modely domů, dekorace nebo atypické výrobky.

Jak dlouho to trvá ?

3D tisk zabere několik minut až několik dní. Vše záleží na velikosti a složitosti modelu. Pro představu, objekt velikosti hrací kostky se tiskne cca 30 minut. 

Jak to probíhá ?

Po odsouhlasení cenové nabídky a způsobu doručení začínáme tisknout. Hotový produkt zabalíme a odesíláme přes zásilkovnu nebo českou poštu. Je možnost i osobního vyzvednutí u nás v dílně v Táboře. V podstatě je to jako nákup na E-shopu. Platba předem na účet nebo na dobírku. 

Jaké máte tiskárny a materiály ?

V dílně máme několik tiskáren PRUSA MK3/S, které fungují na principu FDM (nanášení roztaveného plastu vrstvu po vrstvě). Materiály používáme především PET-G, PLA, ASA a ABS od českých firem PRUSA Reasearch a Plasty Mladeč.