3D modelování

  • Modelování technických dílů
  • Úprava již hotových 3D modelů
  • Vytvoření návrhu 3D modelu
  • Konzultace ZDARMA
Úvodní fotka

Ušetřete si čas i nervy a nechejte 3D modelování na nás

Stačí, když nám sdělíte svou představu, dodáte jednoduchý nákres s rozměry výrobku a zbytek už zařídíme. Čas, který byste museli věnovat 3D modelování, raději využijte k práci na svých projektech. Nebo si rovnou odpočiňte!

3D modelování podle výkresu

Ve výkresech jsme jako ryba ve vodě. Pokud dodáte výkresovou dokumentaci, v krátkém čase vytvoříme 3D model, který bude na chlup odpovídat vašim představám.

Úprava hotových 3D modelů

Máte už 3D model nachystaný odjinud a potřebujete na něm udělat jen malé změny? Žádný problém. Požadované úpravy zapracujeme a model hned můžeme vytisknout.

Konzultace

Před modelováním s vámi probereme vše důležité a zodpovíme jakékoliv dotazy. Po dokončení zašleme hotový model k finálnímu odsouhlasení.

S čím vám pomůžeme

S 3D modelem se nemusíte trápit sami, vytvoříme ho za vás. Jen nám sdělte představu, dodejte skici nebo výkresy a o zbytek se postaráme. 

Jednotlivé kusy i celé série o tisících výtisků. Navíc si u nás pro 3D tisk můžete vybrat z celé řady materiálů a barev.

Výroba prototypů je geniální disciplína 3D tisku. Díky ní vytvoříme prototyp na míru vašim potřebám a navíc rychle. Proces máme od začátku do konce pod kontrolou, takže vám odpadají všechny starosti.

Postprocessing

Samotným 3D tiskem to nekončí. Rádi vám k sobě slepíme velké kusy, vytvoříme závity a odstraníme podpory. Výtisky také brousíme a lakujeme.

Potřebujete vytisknout velkou sérii výrobků, u kterých nerozhoduje použitý materiál, ale hlavně nízká cena? Takovou zakázku vám zhotovíme v režimu levného 3D tisku.

Konzultace ZDARMA

Nemusíte být odborníky na 3D tisk, od toho jsme tady my. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme vše, co vám na očích uvidíme.

Co se hodí vědět

Jak to probíhá ?

Jakmile si objednávku potvrdíme a dodáte podklady, začneme tvořit 3D model. Poté provedeme požadované úpravy a případně model vytiskneme na 3D tiskárně. Hotové výrobky zasíláme přes Českou poštu i Zásilkovnu, možný je také osobní odběr v Táboře.

Jak budu platit?

Platba probíhá předem na bankovní účet.

Mohu 3D modelování reklamovat?

Pokud nebudete s prvním návrhem spokojeni, upravíme model tak, aby odpovídal vašim představám, případně vám rovnou vrátíme peníze. Narazíte-li na jakoukoliv potíž, kontaktuje nás a rádi zodpovíme všechny dotazy.

Píšeme na blog

7 tipů na reklamní předměty

Taky jste si všimli? Reklamní předměty většiny firem jsou tak nějak… stejné a nudné. Obyčejné propisky ani samolepky s logem už nestačí – abyste zaujali,

více...

Rekordy 3D tisku

Jaké rozměry má největší objekt vytištěný 3D tiskárnou? A který je naopak nejmenší? Stejně jako jiné obory, i 3D tisk vede záznamy rekordů, a nutno

více...

e-mail: info@for3dtisk.cz

Tel.: 720 140 331

IČO: 07371578

DIČ : CZ9612011750

U Bechyňské dráhy 790/3

390 02 Tábor

Otevírací doba: 

Po – 8:00 – 16:00

Út – 8:00 – 16:00

St – 8:00 – 16:00

Čt – 8:00 – 16:00

Pá – 8:00 – 16:00