7 tipů na reklamní předměty

Taky jste si všimli? Reklamní předměty většiny firem jsou tak nějak… stejné a nudné. Obyčejné propisky ani samolepky s logem už nestačí – abyste zaujali, je potřeba přijít s něčím originálním. Pokud reklamní předměty své společnosti necháte vyrobit pomocí 3D tisku, máte o jedinečnost postaráno!

Dobře víme, jak těžké bývá vymyslet koncept reklamních předmětů tak, aby nadchly partnery, zákazníky i náhodné obdarované. S následujícími tipy na firemní artikly z 3D tiskárny se však zaručeně trefíte do černého. Zatímco konkurence desítky let vyhazuje peníze za ty samé nesmysly, vy konečně přijdete s něčím inovativním.

3D figurka/maskot

Tento reklamní předmět je sázkou na jistotu. Má-li váš podnik ve firemní identitě jakoukoli postavičku/maskota (např. člověk, zvíře nebo jiný tvor), můžete ji vytvořit v modelovacím programu a následně nechat vytisknout v desítkách či stovkách kopií na 3D tiskárně. Figurku pak rozdáte zákazníkům jako firemní chloubu při velkých akcích nebo z ní uděláte nezapomenutelný dárek pro zaměstnance.

Velikost, materiál a barva už záleží jen na vás. S 3D figurkou máte o originální suvenýr pro kohokoli postaráno. Při odběru většího množství navíc figurky nevyjdou vůbec draze.

Obal na mobil 

Mobil používá úplně každý. A kdo tvrdí opak, ten neříká pravdu! Proto je obal na mobil vděčným dárkem napříč věkovými i zájmovými skupinami. Nechejte si na 3D tiskárně vytisknout neokoukaný obal s firemním logem, který bude zároveň odolný a ochrání smartphone před pády a jiným neštěstím.

Obal na mobil z 3D tiskárny potěší převážně nadšené zaměstnance, ale neurazíte s ním ani dlouholeté partnery a známé. Velká výhoda je, že si sami vyberete, ze kterého materiálu bude bal vyrobený.  

3D puzzle

Reklamní předměty, které se dostanou do dětských pokojíčků a stráví tam dlouhá léta, jsou úspěšné reklamní předměty! Jenže jakou hračku zvolit, aby nadchla malé hračičky i nenechavé dospěláky? Zkuste 3D puzzle. Dá se na ně vyobrazit nejen logo, ale cokoliv, co souvisí s příběhem značky. Pokud sáhnete po správném materiálu, bude puzzle příjemné na dotek a zkrátí spoustu nudných chvil.  

Stojánek na tužky

Reklamní předměty mají smysl tehdy, když najdou praktické využití. Stojánek na tužky toto splňuje víc než skvěle. V 3D modelovacím softwaru navrhnete originální podobu stojánku, propašujete do něj firemní identitu a pak už jen sledujete, jak se vyjímá na šéfově stole. Je libo děrovaný, jednoduchý s rovnými hranami nebo snad atypický s geometrickými tvary?  

Stojánek je navíc jedním z reklamních předmětů, který si můžete v modelovacím programu zkusit navrhnout sami. Takže se pak klientům pochlubíte nejen s parádním stojánkem, ale navrch přidáte obdivuhodnou historku, že jste jej na svět přivedli vlastní kreativitou.

Přívěsek, klíčenka

Pravda, přívěsky a klíčenky patří k těm nejméně originálním reklamním artiklům. Ale jen do té doby, než z nich uděláte nevšední předmět, který zaujme na první pohled. Buď se vydejte jako v případě figurky cestou firemního maskota, nebo zkuste do 3D podoby převést firemní motto. Na klíčích jsou nyní trendy i jednoduché tvary (super tip, pokud nepoužíváte složité logo) a výrazné barvy.

Přívěsky se dají na 3D tiskárně vytisknout i tak, aby vypadaly elegantně a posloužily jako dárek za věrnost firmě nebo jako pamětní medaile. Fantazii se meze nekladou.

Cokoliv, co vás napadne…

3D tisk má jednu obrovskou výhodu: s jeho pomocí na světlo světa přivedete prakticky vše. Jestli vás nezaujal ani jeden z našich tipů, popusťte uzdu kreativitě a přijďte s vlastním nápadem na reklamní předmět z 3D tiskárny. 

Už vám v hlavě svítí nápad a nevíte si rady s modelováním předmětu či se samotným tiskem? Nevadí, rádi vám pomůžeme. Dejte nám vědět přes poptávkový formulář a my obratem zašleme užitečné tipy, rady a také nezávazné nacenění. Bez problému vytiskneme reklamní předměty i o stovkách kusů.

Teď už přejeme svěží mysl při kreativním přemýšlení!

e-mail: info@for3dtisk.cz

Tel.: 720 140 331

IČO: 07371578

DIČ : CZ9612011750

U Bechyňské dráhy 790/3

390 02 Tábor

Otevírací doba: 

Po – 8:00 – 16:00

Út – 8:00 – 16:00

St – 8:00 – 16:00

Čt – 8:00 – 16:00

Pá – 8:00 – 16:00