Rapid prototyping

  • Bleskově rychlý vývoj prototypu
  • Zapracování připomínek a následný tisk
  • Prototyp můžete ihned využít ve výrobě
  • Konzultace ZDARMA
Úvodní fotka

Náš rapid prototyping je rychlejší, než byste čekali

Víme, že čas hraje při tvorbě prototypu významnou roli a že na něm závisí úspěch firemního projektu. S naší službou rapid prototyping máte jistotu, že dostanete svůj prototyp na míru nejrychlejší možnou cestou.

Rychlost

Prototyp můžete mít díky technologii 3D tisku připravený už den po objednávce. Rapid prototyping provádíme tak rychle, jak jen je to možné.

Návrh i tisk

O nic se nestaráte, jen sledujete, jak vzniká váš vysněný prototyp. Zajistíme návrh, následné úpravy i tisk prototypu na 3D tiskárně. Jednodušší už to být nemůže.

Prototyp připravený do výroby

Při návrhu i během tisku prototyp důkladně kontrolujeme, takže ho od nás dostanete funkční a 100% připravený k okamžitému zapojení do výrobního procesu.

S čím vám pomůžeme

S 3D modelem se nemusíte trápit sami, vytvoříme ho za vás. Jen nám sdělte představu, dodejte skici nebo výkresy a o zbytek se postaráme. 

Jednotlivé kusy i celé série o tisících výtisků. Navíc si u nás pro 3D tisk můžete vybrat z celé řady materiálů a barev.

Výroba prototypů je geniální disciplína 3D tisku. Díky ní vytvoříme prototyp na míru vašim potřebám a navíc rychle. Proces máme od začátku do konce pod kontrolou, takže vám odpadají všechny starosti.

Postprocessing

Samotným 3D tiskem to nekončí. Rádi vám k sobě slepíme velké kusy, vytvoříme závity a odstraníme podpory. Výtisky také brousíme a lakujeme.

Potřebujete vytisknout velkou sérii výrobků, u kterých nerozhoduje použitý materiál, ale hlavně nízká cena? Takovou zakázku vám zhotovíme v režimu levného 3D tisku.

Konzultace ZDARMA

Nemusíte být odborníky na 3D tisk, od toho jsme tady my. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme vše, co vám na očích uvidíme.

Co se hodí vědět

Jak to probíhá?

Jakmile si objednávku potvrdíme a dodáte podklady, rozjedeme rapid prototyping. Poté provedeme požadované úpravy a navržený prototyp vytiskneme na 3D tiskárně. Hotové výrobky zasíláme přes Českou poštu i Zásilkovnu, možný je také osobní odběr v Táboře.

Jak budu platit?

Platba probíhá předem na bankovní účet.

Mohu prototyp reklamovat?

Pokud nebudete s prototypem spokojeni, upravíme jej tak, aby odpovídal vašim představám, případně vám rovnou vrátíme peníze. Narazíte-li na jakoukoliv potíž, kontaktuje nás a rádi zodpovíme všechny dotazy.

Píšeme na blog

7 tipů na reklamní předměty

Taky jste si všimli? Reklamní předměty většiny firem jsou tak nějak… stejné a nudné. Obyčejné propisky ani samolepky s logem už nestačí – abyste zaujali,

více...

Rekordy 3D tisku

Jaké rozměry má největší objekt vytištěný 3D tiskárnou? A který je naopak nejmenší? Stejně jako jiné obory, i 3D tisk vede záznamy rekordů, a nutno

více...

e-mail: info@for3dtisk.cz

Tel.: 720 140 331

IČO: 07371578

DIČ : CZ9612011750

U Bechyňské dráhy 790/3

390 02 Tábor

Otevírací doba: 

Po – 8:00 – 16:00

Út – 8:00 – 16:00

St – 8:00 – 16:00

Čt – 8:00 – 16:00

Pá – 8:00 – 16:00