Levný 3D tisk

  • Použití základních materiálů
  • Delší doba dodání než u standardního 3D tisku
  • U levného 3D tisku neklademe důraz na detail
  •  Konzultace ZDARMA
Úvodní fotka

Levný 3D tisk: když chcete cenu stlačit na minimum a materiál je vedlejší

V některých případech může být 3D tisk extrémně levnou alternativou. Například při sériové výrobě jednoduchých dílů, u kterých není důležité vyniknutí detailů. Pro takové typy zakázek je ideální náš levný 3D tisk.

Základní materiály

Při levném 3D tisku využíváme, vzhledem k důrazu na nízkou cenu, výhradně základní materiály. Nejčastěji se jedná o filamenty PLA nebo PET-G.

Nízká cena

Cenu přizpůsobíme vašim možnostem tak, abychom i přes úsporu materiálu zachovali maximální kvalitu výrobků.

Delší doba dodání

U levného 3D tisku se může prodloužit doba zařazení do výroby a dodání. Tato služba je tedy ideální, pokud výtisk nepotřebujete urgentně a nevadí vám chvíli vyčkat.

S čím vám pomůžeme

S 3D modelem se nemusíte trápit sami, vytvoříme ho za vás. Jen nám sdělte představu, dodejte skici nebo výkresy a o zbytek se postaráme. 

Jednotlivé kusy i celé série o tisících výtisků. Navíc si u nás pro 3D tisk můžete vybrat z celé řady materiálů a barev.

Výroba prototypů je geniální disciplína 3D tisku. Díky ní vytvoříme prototyp na míru vašim potřebám a navíc rychle. Proces máme od začátku do konce pod kontrolou, takže vám odpadají všechny starosti.

Postprocessing

Samotným 3D tiskem to nekončí. Rádi vám k sobě slepíme velké kusy, vytvoříme závity a odstraníme podpory. Výtisky také brousíme a lakujeme.

Potřebujete vytisknout velkou sérii výrobků, u kterých nerozhoduje použitý materiál, ale hlavně nízká cena? Takovou zakázku vám zhotovíme v režimu levného 3D tisku.

Konzultace ZDARMA

Nemusíte být odborníky na 3D tisk, od toho jsme tady my. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme vše, co vám na očích uvidíme.

Co se hodí vědět

Jak to probíhá ?

Jakmile si objednávku potvrdíme, žhavíme tiskárnu a levný 3D tisk startuje. Poté provedeme případné úpravy a hotový výrobek odešleme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu. Možné je i osobní převzetí v Táboře.

Jak budu platit?

Platba probíhá předem na bankovní účet.

Mohu 3D tisk reklamovat?

Pokud nebudete spokojeni, peníze vám zašleme zpět. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Prasklý díl nebo součástku zdarma vyměníme.

Píšeme na blog