5 tipů na originální 3D tisk dárky

5 tipů na originální 3D tisk dárky, se kterými nešlápnete vedle

Znáte to. Na poslední chvíli sháníte dárek pro kamaráda nebo někoho z rodiny, ale tušíte, že bonboniérou ani flaškou alkoholu moc nezaujmete. Ale co tedy pořídit? Pokud vám záleží na originalitě a chcete druhému udělat opravdovou radost, vsaďte na dárky z 3D tiskárny. Máte jistotu, že věnujete něco unikátního a zároveň nemusíte utratit majlant. 

Narozeniny? Svátek? Nebo jakákoliv jiná příležitost, která se neobejde bez dárku? 3D tisk je pro tyto případy hlubokou studnicí možností. Ať nemusíte moc přemýšlet, sepsali jsme pro vás několik tipů na dárky vytvořené pomocí 3D tisku. Máte velkou šanci, že pořídíte nejlepší dárek ze všech gratulantů!

3D figurky jako sázka na jistotu 

Dlouhodobě jeden z nejoblíbenější dárků vyráběných pomocí 3D tisku. Trojrozměrné figurky ani po letech nezevšedněly a vemte jed na to, že s nimi u obdarovaných zabodujete. Vytisknout můžete nechat oblíbeného akčního hrdinu nebo – pokud seženete dostatek podkladů – třeba postavičku některého člena rodiny. Výhoda je, že figurky se vyrábí z odolného materiálu, který vydrží dlouhá léta, takže časem bude figurka vzácnou vzpomínkou. 

Pokud si nevíte s 3D tiskem figurky rady, dejte nám vědět přes poptávkový formulář a rádi vás celým procesem provedeme krok za krokem.

www.toynewsi.com

www.amazon.com

Co takhle zkusit 3D fotografii?

Že jste o 3D fotkách doteď neslyšeli? Je to možné, protože nejsou mezi širokou veřejností ani zdaleka tak známé jako 3D figurky. A to je pro vás skvělá příležitost, jak pořídit originální dárek! Stačí dodat fotografii a o zbytek se postarají odborníci, kteří pro vás budou 3D tisk zařizovat. Na výběr pochopitelně máte i barvu a další detaily, takže záleží jen na vašich požadavcích, jak bude oblíbená fotka převedená do trojzměrné podoby vypadat.

www.theimplantcentre.com

www.stewartlab.com

3D klíčenky, jmenovky na dveře a další drobnosti

Ne vždy se musí slavit narozeniny, abyste darovali něco pěkného. Třeba jen chcete někomu blíkému udělat radost drobností, která ho zahřeje u srdce. I pro tyto účely je 3D tisk skvělým pomocníkem. Kamarádovi či kamarádce například nechejte vytisknout 3D klíčenku s milovaným symbolem nebo vaším jménem, ať si na vás vzpomene, i když spolu zrovna netrávíte čas.

Zaručeně potěšíte také 3D jmenovkou na dveře nebo krátkým mottem, které si dotyčný pověsí na stěnu a bude jej mít stále na očích. Fantazii se meze nekladou, když přijdete s vlastním nápadem či vylepšovákem, specialisté na 3D tisk vám vyhoví.

Praktické 3D dárky: udělejte radost kutilovi i hospodyni 

„No jo, ale proč darovat 3D výrobek, na který se bude beztak jen prášit?“ říkáte si možná. Žádný problém, klidně se vydejte i cestou praktických 3D dárků. Víte například, že 3D tiskárna umí vytisknout jednoduché, ale i složitější nářadí. Sháníte-li dárek pro kutila, klidně mu nějaký nástroj vytisknete a uvidíte, jak bude koukat! 

Stejně tak lze vytisknout nástroje do kuchyně, formičky na vánoční cukroví a podobné pomůcky. Buď před tiskem dodáte vlastní 3D model, nebo si ho rovnou necháte profíkem vymodelovat dle svých představ.

Fanoušek 3D tisku ocení 3D tiskárnu

Doteď byla řeč hlavně o 3D výrobcích, ale pokud vybíráte dárek pro někoho, kdo je nadšencem do 3D tisku a už dlouho si ho chce na vlastní pěst vyzkoušet, pak popřemýšlejte o pořízení 3D tiskárny. Oproti výrobkům je takový dárek pochopitelně nákladnější, na trhu dnes každopádně najdete i cenově dostupné 3D tiskárny pro začátečníky. 

Pakliže se rozhodnete investovat do většího dárku v podobě 3D tiskárny, určitě si předem zjistěte dostatek informací, případně požádejte o radu odborníka. Ve For3Dtisk vám rádi s čímkoliv poradíme, stačí se ozvat přes poptávkový formulář – řešíme 3D tisk, 3D modelování i tvorbu prototypů.

e-mail: info@for3dtisk.cz

Tel.: 720 140 331

IČO: 07371578

DIČ : CZ9612011750

U Bechyňské dráhy 790/3

390 02 Tábor

Otevírací doba: 

Po – 8:00 – 16:00

Út – 8:00 – 16:00

St – 8:00 – 16:00

Čt – 8:00 – 16:00

Pá – 8:00 – 16:00